TIP HUKUKU,TAZMİNAT DAVALARI SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Tip Hukuku,tazminat Davalari Semineri Gerçekleştirildi
1156 Görüntülenme
15/01/2018

TBB ve Osmaniye Barosu işbirliği ile 13.01.2018 tarihinde Meslek İçi Eğitimi Kapsamında Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda TBB Eğitim Merkezi Danışma Kurulu Üyesi Adana Barosundan Av. Aziz ERBEK yönetiminde Uzman Çelik Ahmet ÇELİK ve İstanbul Barosu Avukatlarından Ümit ERDEM'in eğitimci olarak katıldıkları " TIP HUKUKU,TAZMİNAT DAVALARI " Semineri Baromuza kayıtlı Avukat ve Stajyer Avukatların katılımı ile gerçekleşmiştir. Seminer sonunda katkılarından dolayı Uzman Çelik Ahmet ÇELİK'e plaketini Baromuz Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hüseyin ŞAHİN,İstanbul Barosundan Av. Ümit ERDEM'e Plaketini Baromuz Yönetim Kurulu Üyesi Av. Kubilay ÇETİN, TBB Eğitim Merkezi Danışma Kurulu Üyesi Adana Barosundan Av. Aziz ERBEK'e plaketini Baromuz Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hüseyin ŞAHİN takdim etmiştir. Düzenlenen eğitim semineri dolayısıyla Osmaniye Barosu olarak katılımcılara, TBB Başkanı Prof. Dr. Av. Metin FEYZİOĞLU'na, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu ve TBB Başkan Yardımcısı Av. Ünsal TOKER'e teşekkür ederiz.

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

BARO KOMİSYONLARI

Baromuz oluşturduğu alt komisyonlarda; yasal düzenlemelerle ilgili çalışma yapmakta, özellikle demokrasi ve insan hakları adına uygulamada ortaya çıkan aksamalara karşı sorumluluk bilinciyle etkin bir biçimde mücadele vermektedir.

Avukat Arama
Baromuza kayıtlı Avukatlarımız:
Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR