16 TAKIM ELEME MAÇLARI

E1 4 25.03.19 18.00 T2 AYYILDIZLAR  OSM.BELEDİYESİ
E2 4 25.03.19 19.00 ÇEVRE VE ŞEHİR. KADİRLİ AVUKATLAR
E3 4 26.03.19 18.00 CİKDER OGC
E4 4 26.03.19 19.00 SAİMBEY O.O. OTUZDOKUZLULAR
E5 4 27.03.19 18.00 OSM.ADLİYESİ SGK
E6 4 27.03.19 19.00 MİLLİ EĞİTİM  YILDIZLAR KARMASI
E7 4 28.03.19 18.00 JÖH SPOR VALİLİK
E8 4 28.03.19 19.00 OSM.BAROSU  İTFAİYE

ÇEYREK FİNAL

MAÇ NO SAHA TARİH SAAT EV SAHİBİ SKOR DEPLASMAN
Ç1 4 29.03.2019 18.00 E1 GALİBİ   E4 GALİBİ
Ç2 4 29.03.2019 19.00 E2 GALİBİ   E3 GALİBİ
Ç3 4 29.03.2019 18.00 E5 GALİBİ   E8 GALİBİ
Ç4 4 29.03.2019 19.00 E6 GALİBİ   E7 GALİBİ

YARI FİNAL VE FİNALLER

MAÇ NO SAHA TARİH SAAT EV SAHİBİ SKOR DEPLASMAN
Y1 4 01.04.2019 18.00 Ç1 GALİBİ    Ç2 GALİBİ 
Y2 4 01.04.2019 19.00 Ç3 GALİBİ    Ç4 GALİBİ 
3-4 4 04.04.2019 18.00 MAĞLUP TAKIM   MAĞLUP TAKIM
FİNAL 4 04.04.2019 19.00 GALİP TAKIM   GALİP TAKIM

A GRUBU
TAKIMLAR
İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ SPOR
T2 AYYILDIZLAR SPOR
1 NOLU T TİPİ SPOR
C TİPİ DİRİLİŞ SPOR
B GRUBU
TAKIMLAR
BARODAŞLAR SPOR
OSMANİYE BELEDİYESİ SPOR
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK SPOR
VALİLİK SPOR
C GRUBU
TAKIMLAR
CİKDER SPOR
YILDIZLAR KARMASI SPOR
ADALET DEMİR SPOR
OSMANİYE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ SPOR
D GRUBU
TAKIMLAR
ASLANTAŞ HES SPOR
SGK SPOR
SAİMBEY ORTAOKULU SPOR
ADLİ BİRLİK SPOR
E GRUBU
TAKIMLAR
OTOZDOKUZLULAR SPOR
OSMANİYE ADLİYESİ SPOR
GÖKAY OKULLARI SPOR
İL GÖÇ İDARESİ SPOR
F GRUBU
TAKIMLAR
MİLLİ EĞİTİM SPOR
OSMANİYE GENÇLİK MERKEZİ SPOR
OGC SPOR
DÜNDEN RAZILAR SPOR
G GRUBU
TAKIMLAR
112 ACİL SAĞLIK SPOR
GAZİ MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU SPOR
KADİRLİ AVUKATLAR SPOR
OSMANİYE BAROSU SPOR
JÖH SPOR

OSMANİYE BAROSU KURUMLARARASI FUTBOL TURNUVASI 2019

A GRUBU
MAÇ TARİH SAAT EV SAHİBİ TAKIM SKOR DEPLASMAN TAKIMI
A1 04.03.19 18.00 İTFAİYE MÜD.SPOR 6 - 0 C TİPİ DİRİLİŞ SPOR
A2 04.03.19 19.00 T2 AYYILDIZLAR SPOR 7 - 2 1 NOLU T TİPİ SPOR
A3 11.03.19 18.00 İTFAİYE MÜD.SPOR 11 - 0 1 NOLU T TİPİ SPOR
A4 11.03.19 19.00 C TİPİ DİRİLİŞ SPOR 0 - 8 T2 AYYILDIZLAR SPOR
A5 19.03.19 19.00 İTFAİYE MÜD.SPOR 1 - 4 T2 AYYILDIZLAR SPOR
A6 19.03.19 18.00 1 NOLU T TİPİ SPOR 0 - 0 C TİPİ DİRİLİŞ SPOR
B GRUBU
MAÇ TARİH SAAT EV SAHİBİ TAKIM SKOR DEPLASMAN TAKIMI
B1 07.03.19 19.00 BARODAŞLAR SPOR 4 - 6 VALİLİK SPOR
B2 07.03.19 18.00 OSM.BELEDİYESİ SPOR 5 - 6 ÇEVRE VE ŞEHİR.SPOR
B3 14.03.19 18.00 BARODAŞLAR SPOR 1 - 5 ÇEVRE VE ŞEHİR.SPOR
B4 14.03.19 19.00 VALİLİK SPOR 2 - 1 OSM.BELEDİYESİ SPOR
B5 22.03.19 19.00 BARODAŞLAR SPOR 4 - 10 OSM.BELEDİYESİ SPOR
B6 22.03.19 19.00 ÇEVRE VE ŞEHİR.SPOR 3 - 2 VALİLİK SPOR
C GRUBU
MAÇ TARİH SAAT EV SAHİBİ TAKIM SKOR DEPLASMAN TAKIMI
C1 05.03.19 18.00 CİKDER SPOR 4 - 4 OSM.YRD.DERNEĞİ SPOR
C2 05.03.19 19.00 YILDIZLAR KARMASI SPOR 8 - 6 ADALET DEMİR SPOR
C3 13.03.19 19.00 CİKDER SPOR 9 - 4 ADALET DEMİR SPOR
C4 13.03.19 18.00 OSM.YRD. DERNEĞİ SPOR 3 - 3 YILDIZLAR KARMASI SPOR
C5 21.03.19 18.00 CİKDER SPOR 6 - 4 YILDIZLAR KARMASI SPOR
C6 21.03.19 19.00 ADALET DEMİR SPOR 5 - 4 OSM.YRD.DERNEĞİ SPOR
D GRUBU
MAÇ TARİH SAAT EV SAHİBİ TAKIM SKOR DEPLASMAN TAKIMI
D1 06.03.19 19.00 ASLANTAŞ HES SPOR 1 - 6 ADLİ BİRLİK SPOR
D2 06.03.19 18.00 SGK SPOR 1 - 2 SAİMBEY O.O.SPOR
D3 12.03.19 19.00 ASLANTAŞ HES SPOR 0 - 10 SAİMBEY O.O.SPOR
D4 12.03.19 18.00 ADLİ BİRLİK SPOR 3 - 6 SGK SPOR
D5 20.03.19 19.00 ASLANTAŞ HES SPOR 4 - 5 SGK SPOR
D6 20.03.19 18.00 SAİMBEY O.O.SPOR 4 - 3 ADLİ BİRLİK SPOR
E GRUBU
MAÇ TARİH SAAT EV SAHİBİ TAKIM SKOR DEPLASMAN TAKIMI
E1 06.03.19 19.00 OTUZDOKUZLULAR SPOR 3 - 3 İL GÖÇ İDARESİ SPOR
E2 06.03.19 18.00 OSMANİYE ADLİYESİ SPOR 7 - 3 GÖKAY OKULLARI SPOR
E3 12.03.19 19.00 OTUZDOKUZLULAR SPOR 8 - 4 GÖKAY OKULLARI SPOR
E4 12.03.19 18.00 İL GÖÇ İDARESİ SPOR 4 - 10 OSMANİYE ADLİYESİ SPOR
E5 20.03.19 19.00 OTUZDOKUZLULAR SPOR 2 - 6 OSMANİYE ADLİYESİ SPOR
E6 20.03.19 18.00 GÖKAY OKULLARI SPOR 0 - 0 İL GÖÇ İDARESİ SPOR
F GRUBU
MAÇ TARİH SAAT EV SAHİBİ TAKIM SKOR DEPLASMAN TAKIMI
F1 05.03.19 19.00 MİLLİ EĞİTİM SPOR 5 - 4 DÜNDEN RAZILAR SPOR
F2 05.03.19 18.00 OSM.GENÇLİK MRK.SPOR 0 - 3 OGC SPOR
F3 13.03.19 19.00 MİLLİ EĞİTİM SPOR 3 - 2 OGC SPOR
F4 13.03.19 18.00 DÜNDEN RAZILAR SPOR 7 - 1 OSM.GENÇLİK MRK.SPOR
F5 19.03.19 19.00 MİLLİ EĞİTİM SPOR 6 - 3 OSM.GENÇLİK MRK.SPOR
F6 19.03.19 18.00 OGC SPOR 2 - 1 DÜNDEN RAZILAR SPOR
G GRUBU
MAÇ TARİH SAAT EV SAHİBİ TAKIM SKOR DEPLASMAN TAKIMI
G1 04.03.19 18.00 112 ACİL SAĞLIK SPOR 4 - 3 OSMANİYE BAROSU SPOR
G2 04.03.19 19.00 G.M.KEMAL O.O.SPOR 2 - 8 KADİRLİ AVUKATLAR SPOR
G3 07.03.19 19.00 JÖH SPOR 4 - 2 KADİRLİ AVUKATLAR SPOR
G4 07.03.19 18.00 112 ACİL SAĞLIK SPOR 7 - 3 G.M.KEMAL O.O.SPOR
G5 11.03.19 18.00 OSMANİYE BAROSU SPOR 3 - 0 G.M.KEMAL O.O.SPOR
G6 11.03.19 19.00 JÖH SPOR 4 - 1 112 ACİL SAĞLIK SPOR
G7 14.03.19 19.00 KADİRLİ AVUKATLAR SPOR 4 - 1 112 ACİL SAĞLIK SPOR
G8 14.03.19 18.00 OSMANİYE BAROSU SPOR 2 - 2 JÖH SPOR
G9 21.03.19 18.00 G.M.KEMAL O.O.SPOR 0 - 3 JÖH SPOR
G10 21.03.19 19.00 KADİRLİ AVUKATLAR SPOR 2 - 3 OSMANİYE BAROSU SPOR



BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

BARO KOMİSYONLARI

Baromuz oluşturduğu alt komisyonlarda; yasal düzenlemelerle ilgili çalışma yapmakta, özellikle demokrasi ve insan hakları adına uygulamada ortaya çıkan aksamalara karşı sorumluluk bilinciyle etkin bir biçimde mücadele vermektedir.

Avukat Arama
Baromuza kayıtlı Avukatlarımız:
Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR