1479 Görüntülenme
04/04/2018

TURNUVAMIZIN ŞAMPİYONU

KADİRLİ AVUKATLAR SPOR

Baromuzun bu yıl 5. sini düzenlediği Geleneksel Kurumlar arası Halı Saha Futbol Turnuvası Kadirli Avukatlar Spor'un şampiyonluğu ile son buldu.

Final maçı Kadirli Avukatlar Spor ile Osmaniye Belediyesi Bakım Onarım Spor arasında oynanmıştır.Finalde Kadirli Avukatlar Spor,Osmaniye Belediyesi Bakım Onarım Spor'u 3-1 lik skorla yenerek şampiyon olmuştur.

Turnuvada Osmaniye Belediyesi Bakım Onarım Spor ikinci,Osmaniye Valilik Spor üçüncü olarak tamamlamıştır.

Turnuvamızı üçüncü olarak tamamlayan Osmaniye Valilik Spor'a kupasına Baro Yönetim kurulu Genel Sekreteri Av. Cumhur ERDOĞDU,

Turnuvamızı ikinci olarak tamamlayan Osmaniye Belediyesi Bakım Onarım Spor'a kupasını Osmaniye Cumhuriyet Savcımız Adem ÇALIŞTIR,

Turnuvamızı birinci olarak tamamlayan Kadirli Avukatlar Spor'a Şampiyonluk Kupasını Baro Başkanımız Av. Dilem AKSOY takdim etmişlerdir.

Turnuvada en centilmen takım olarak Osmaniye Adliyesi Spor seçilmiştir.En Centilmen Takım olarak seçilen Osmaniye Adliyesi Spor takı kaptanı Cumhuriyet Savcısı Adem ÇALIŞTIR'a Baro Başkanımız tarafından Plaket takdim edilmiştir.

Turnuva boyunca maçlarda görev alan Hakemlerimiz Bülent ÇENET'e,Mehmet AKALIN'a ve Enes ALBAYRAK'a ve Turnuva Tertip Komisyonu Başkanı Yusuf ALKAYA'ya emeklerinden teşekkür ederiz.

Turnuvamız 26.02.2018 tarihinde 32 takımın katılımı ile başlayıp 04.04.2018 tarihinde oynanan müsabakalar ile son bulmuştur.

Turnuvamıza katılan tüm takımlara teşekkür ederiz.

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

Avukat Arama
Baromuza kayıtlı Avukatlarımız:
Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR