OSMANİYE BAROSU HİZMET BİNASI KAFETERYA İHALE DUYURUSU

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Osmaniye Barosu Hizmet Binasi Kafeterya İhale Duyurusu
572 Görüntülenme
03/01/2022

OSMANİYE BAROSU HİZMET BİNASI KAFETERYA İHALE DUYURUSU

Aşağıda belirtilen Şartnameye uygun kafe işletmeciliği yapmak isteyenlerin 06.01.2022 Saat:17.00 a kadar Osmaniye Barosuna müracaat etmeleri gerekmektedir.

OSMANİYE BAROSU HİZMET BİNASI KAFETERYA İŞLETME ŞARTLARI

1-İşletme sadece Avukat, Hakim, Savcı ve hukukçular ile yakınlarına hizmet verebilecektir.

2-İşletmenin giriş kapısı değiştirilecek, işletmenin baro hizmet binasından bağımsız bir kuruluş olduğu izlenimi verecek kalitede ve şıklıkta bir kapı yaptırılacaktır.

3-İşletmenin iç mimarisi, baro yönetim kurulunun yetkilendirdiği yönetim kurulu üyesi ve işletmeci tarafından ortak bir karar ile tespit edilecek, profosyonel bir mimar ve dekorasyoncu tarafından elden geçirilerek modern bir yapıya kavuşturulacaktır.

4-İşletmenin hizmet şartları müşterilerine 09:00-24:00 arası sabah kahvaltısı dâhil olmak üzere hizmet verebilecek kapasiteye çekilecektir.

5-Hizmet şartları  hukukçuların oturabilecekleri, okey ,tavla,briç,satranç gibi oyunlar oynayabilecekleri ,misafirlerini ağırlayabilecekleri modern bir yiyecek içecek menüsü işletmeci tarafından sağlanacak, bu hususun kontrolü sorumlu baro yönetim kurulu tarafından yapılacaktır.

6- İşletmeci isterse Bira ve benzeri basit alkollü içecekler servis edebilecektir.

7-İşletmede güvenlik kamerası bulundurulacaktır.

8-İşletmeci tarafından çalıştırılacak personel sigortalı olacak çalıştırılacak ve personel listesi haftalık olarak Osmaniye Barosuna bildirilecektir.

9-İşletme tarafından çalıştırılacak personel tek tip kıyafet esasına göre çalıştırılacak ve bu kıyafet modern şartlara uygun olarak baro tarafından görevlendirilen baro yönetim kurulu üyesi ile birlikte seçilecektir.

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

Avukat Arama
Baromuza kayıtlı Avukatlarımız:
Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR