OSMANİYE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE BAROMUZ KADIN VE ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU İŞBİRLİĞİYLE OSMANİYE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİNE 6284 SAYILI KANUN VE KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KONULU EĞİTİM

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Osmaniye Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü İle Baromuz Kadin Ve Çocuk Haklari Komisyonu İşbirliğiyle Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Personellerine 6284 Sayili Kanun Ve Kadin Erkek Eşitliği Konulu Eğitim
225 Görüntülenme
24/01/2022

OSMANİYE AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE BAROMUZ KADIN VE ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU İŞBİRLİĞİYLE OSMANİYE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİNE 27.01.2022 TARİHİNDE 6284 SAYILI KANUN VE KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KONULU EĞİTİM DÜZENLENECEKTİR.

EĞİTMENLER

Av.Dudu Ebru COŞKUNER KOLAK

Av.Batuhan KURU

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

BARO KOMİSYONLARI

Baromuz oluşturduğu alt komisyonlarda; yasal düzenlemelerle ilgili çalışma yapmakta, özellikle demokrasi ve insan hakları adına uygulamada ortaya çıkan aksamalara karşı sorumluluk bilinciyle etkin bir biçimde mücadele vermektedir.

Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR