KAT MÜLKİYETİ (KİRA HUKUKU) SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Kat Mülkiyeti (Kira Hukuku) Semineri Gerçekleştirildi
1213 Görüntülenme
09/11/2019

Baromuz tarafından 08.11.2019 Cuma günü Baromuz Hizmet Binası Prof.Dr.Av.Metin Feyzioğlu Konferans Salonunda,  İstanbul Barosu Kat Mülkiyeti Hukuku Komisyonu Başkanı Av.Mustafa Şeref KISACIK ve İstanbul Barosundan Av.Mustafa ÖZDOĞAN'ın katılımları ile "KAT MÜLKİYETİ (KİRA HUKUKU)" konusunda seminerimiz gerçekleştirildi.

Program sonrasında Baro Başkanımız Av.İbrahim Halil YAVUZDOĞAN,Başkan Yardımcımız Av.Ahmet Şefik AKIN ve Hatay Baro Başkanı Ekrem DÖNMEZ tarafından konuşmacılara plaketleri takdim edilmiştir.

Programımıza katkılarından dolayı bir kez daha İstanbul Barosu Kat Mülkiyeti Hukuku Komisyonu Başkanı Av.Mustafa Şeref KISACIK ve İstanbul Barosundan Av.Mustafa ÖZDOĞAN'a teşekkür ederiz.

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

BARO KOMİSYONLARI

Baromuz oluşturduğu alt komisyonlarda; yasal düzenlemelerle ilgili çalışma yapmakta, özellikle demokrasi ve insan hakları adına uygulamada ortaya çıkan aksamalara karşı sorumluluk bilinciyle etkin bir biçimde mücadele vermektedir.

Avukat Arama
Baromuza kayıtlı Avukatlarımız:
Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR