KAT MÜLKİYETİ HUKUKU ALANINDA YAŞANAN GÜNCEL SORUNLAR VE ÇÖZÜM YOLLARI SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Kat Mülkiyeti Hukuku Alaninda Yaşanan Güncel Sorunlar Ve Çözüm Yollari Seminerimiz Gerçekleştirildi
333 Görüntülenme
26/02/2022

KAT MÜLKİYETİ HUKUKU ALANINDA YAŞANAN GÜNCEL SORUNLAR VE ÇÖZÜM YOLLARI SEMİNERİ

Baromuz tarafından 26.02.2022 Cumartesi günü Saat:10.0 da,İstanbul Barosu Kat Mülkiyeti Hukuku Komisyonu Kurucu Başkanı Av.M.Şeref KISACIK ve İstanbul Barosu Kat Mülkiyeti Hukuku Komisyonu Genel Sekreteri Av.Beste DEMİRHAN'ın konuşmacı olarak katılacakları " KAT MÜLKİYETİ HUKUKU ALANINDA YAŞANAN GÜNCEL SORUNLAR VE ÇÖZÜM YOLLARI " konulu seminerimiz Baromuza kayıtlı avukat-Stajyer Avukatlar ile çevre illerden katılan avukatların katılımı ile gerçekleştirildi.

Seminer sonunda konuşmacılar;İstanbul Barosu Kat Mülkiyeti Hukuku Komisyonu Kurucu Başkanı Av.M.Şeref KISACIK ve İstanbul Barosu Kat Mülkiyeti Hukuku Komisyonu Genel Sekreteri Av.Beste DEMİRHAN'a Baromuz Meslek İçi Eğitim Komisyonu üyemiz Av.İbrahim Onur ÖNAL tarafından plaket takdim edilmiştir.

EĞİTİM SUNUMLARI

Kat Mülkiyeti Hukuku Sunum 26.02.2022

Stajyer Avukatlara Sunum

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

BARO KOMİSYONLARI

Baromuz oluşturduğu alt komisyonlarda; yasal düzenlemelerle ilgili çalışma yapmakta, özellikle demokrasi ve insan hakları adına uygulamada ortaya çıkan aksamalara karşı sorumluluk bilinciyle etkin bir biçimde mücadele vermektedir.

Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR