İŞ HUKUKUNUN GÜNCEL SORUNLARI KONFERANSIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. İş Hukukunun Güncel Sorunlari Konferansimiz Gerçekleştirildi
2414 Görüntülenme
09/02/2019

Baromuz tarafından 09.02.2019 Cumartesi günü Baromuz Hizmet Binası Prof.Dr.Av.Metin Feyzioğlu Konferans Salonunda Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Zeki OKUR,Niğde Üniversitesi Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Hukuk BilimleriAna Bilim Dalı Ceza Hukuku Öğretim Üyesi Dr.Ögr.Üyesi Özge APİŞ ve Adana Barosundan Özel Hukuk ve İşletme Bilim Uzmanı Av.Arabulucu Uğur AYDINGÜL'ün katılımları ile "İŞ HUKUKUNUN GÜNCEL SORUNLARI" konusunda seminerimiz gerçekleştirildi.

Program sonrasında konuşmacılara Baro başkanımız Av.İbrahim Halil YAVUZDOĞAN,Katılım Belgelerini,Baromuza kayıtlı avvukatlar Lütfi ÖZKAN ve İrfan İlker ŞANLI ise hediyeleri takdim etmişlerdir.

Programımıza katkılarından dolayı bir kez daha Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Zeki OKUR,Niğde Üniversitesi Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Hukuk BilimleriAna Bilim Dalı Ceza Hukuku Öğretim Üyesi Dr.Ögr.Üyesi Özge APİŞ ve Adana Barosundan Özel Hukuk ve İşletme Bilim Uzmanı Av.Arabulucu Uğur AYDINGÜL'e teşekkür ederiz.

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

Avukat Arama
Baromuza kayıtlı Avukatlarımız:
Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR