İPOTEK HUKUKU UYGULAMASI SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. İpotek Hukuku Uygulamasi Seminerimiz Gerçekleştirildi
2004 Görüntülenme
02/12/2019

İPOTEK HUKUKU UYGULAMASI SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Baromuz tarafından 30.11.2019 Cumartesi günü Saat:10.00 da Baromuz Hizmet Binası Prof.Dr.Av.Metin Feyzioğlu Konferans Salonunda Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Usül ve İcra İflas Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Adnan DEYNEKLİ,Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr.Öz SEÇER ve Yargıtay 19.Hukuk Dairesi Üyesi Abdullah YAMAN'ın katılımları ile "İPOTEK HUKUKU ve UYGULAMASI" konusundaki seminerimiz gerçekleştirildi.

Program sonrasında Baro Başkanımız Av.İbrahim Halil YAVUZDOĞAN ve Başkan Yardımcımız Av.Ahmet Şefik AKIN tarafından konuşmacılara hediyeleri takdim edilmiştir.

Programımıza katkılarından dolayı bir kez daha Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Usül ve İcra İflas Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Adnan DEYNEKLİ,Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr.Öz SEÇER ve Yargıtay 19.Hukuk Dairesi Üyesi Abdullah YAMAN'a teşekkür ederiz.

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

Avukat Arama
Baromuza kayıtlı Avukatlarımız:
Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR