CUMHURİYETİMİZİN 95. YILI KUTLU OLSUN

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Cumhuriyetimizin 95. Yili Kutlu Olsun
737 Görüntülenme
28/10/2018

Kutlu mücadelemizin zaferle sonuçlandırıp büyük Türk Milletinin dünya devletler sahnesinde yer almasını sağlayan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yıl dönümünü büyük bir coşku ve gurur ile idrak ediyoruz.
Kurtuluş savaşı milletimizin var olma mücadelesi, Cumhuriyet ise yeniden var oluşumuzun sembolü olmuştur. Kuruluşunun 95. yıldönümünü kutladığımız bu büyük günde Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve o günden bugüne kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm meslektaşlarımızın ve halkımızın Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

Av.İbrahim Halil Yavuzdoğan
Osmaniye Baro Başkanı

95

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

BARO KOMİSYONLARI

Baromuz oluşturduğu alt komisyonlarda; yasal düzenlemelerle ilgili çalışma yapmakta, özellikle demokrasi ve insan hakları adına uygulamada ortaya çıkan aksamalara karşı sorumluluk bilinciyle etkin bir biçimde mücadele vermektedir.

Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR