CMK UYGULAMALARI KONULU SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Cmk Uygulamalari Konulu Seminerimiz Gerçekleştirildi
441 Görüntülenme
24/12/2022

CMK UYGULAMALARI KONULU SEMİNERİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TBB ve Baromuz işbirliği ile 24.12.2022 tarihinde Sat:09.30 da Meslek İçi Eğitimi Kapsamında Baromuz Hizmet Binası Prof.Dr.Av.Metin FEYZİOĞLU Konferans Salonunda, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Doç.Dr. Selman DURSUN ve Sakarya Barosundan Av. Alim MERT'in eğitmenliğinde "CMK UYGULAMALARI” konusunda Meslek İçi Eğitim Semineri gerçekleştirildi.

Seminere Baromuz Avukat ve Stajyer Avukatlarımız katılmıştır.

Seminere katkılarından dolayı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Doç.Dr. Selman DURSUN ve Sakarya Barosundan Av. Alim MERT'e Baro Başkanımız Av.Mehmet KARAKOÇ tarafından plaket takdim edilmiştir.

Düzenlenen eğitim semineri dolayısıyla Osmaniye Barosu olarak katılımcılara, TBB Başkanı Ramiz Erinç SAĞKAN'a, TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu,TBB Başkan Yardımcısı Av. Sibel SUİÇMEZ ve TBB Eğitim Merkezi Koordinatörü,TBB Yönetim Kurulu Üyesi Av. Nizam DİLEK'e teşekkür ederiz.

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

Avukat Arama
Baromuza kayıtlı Avukatlarımız:
Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR