Baromuz Mülteci Hakları Komisyonu, Osmaniye İl Göç İdaresi ve İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Şubesi ile birlikte ilimizde yaşayan sığınmacıların suça karışmalarını azaltma ve bilgilendirme yapılması konusundan yapılacak işbirliği

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Baromuz Mülteci Hakları Komisyonu, Osmaniye İl Göç İdaresi Ve İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Şubesi Ile Birlikte Ilimizde Yaşayan Sığınmacıların Suça Karışmalarını Azaltma Ve Bilgilendirme Yapılması Konusundan Yapılacak Işbirliği
206 Görüntülenme
01/12/2021

Baromuz Mülteci Hakları Komisyonu, Osmaniye İl Göç İdaresi ve İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Şubesi ile birlikte ilimizde yaşayan sığınmacıların suça karışmalarını azaltma ve bilgilendirme yapılması konusundan yapılacak işbirliği konusunu görüşmek için Baromuz Hizmet Binasında bir araya geldi. Toplantı sonrasında belirlenecek konularda sığınmacılara bilgilendirme toplantıları yapılmasına ve bilgilendirmelerin Komisyon Üyelerince yapılmasına karar verildi.

toplanti

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

BARO KOMİSYONLARI

Baromuz oluşturduğu alt komisyonlarda; yasal düzenlemelerle ilgili çalışma yapmakta, özellikle demokrasi ve insan hakları adına uygulamada ortaya çıkan aksamalara karşı sorumluluk bilinciyle etkin bir biçimde mücadele vermektedir.

Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR