2019 YILI FUTBOL TURNUVAMIZIN ŞAMPİYONU OSMANİYE MİLLİ EĞİTİM SPOR

  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. 2019 Yili Futbol Turnuvamizin Şampiyonu Osmaniye Milli Eğitim Spor
1035 Görüntülenme
05/04/2019

2019 YILI FUTBOL TURNUVAMIZIN ŞAMPİYONU

OSMANİYE MİLLİ EĞİTİM SPOR

 

Baromuzun bu yıl 9. sunu düzenlediği Geleneksel Kurumlar arası Halı Saha Futbol Turnuvası Osmaniye Milli Eğitim Spor'un şampiyonluğu ile son buldu.

Final maçı; Osmaniye Milli Eğitim Spor ile Kadirli Avukatlar Spor arasında oynanmıştır. Finalde Osmaniye Milli Eğitim Spor,Kadirli Avukatlar Spor'u 3-1 lik skorla yenerek şampiyon olmuştur.

Turnuvayı Kadirli Avukatlar Spor ikinci,Osmaniye Barosu Spor üçüncü olarak tamamlamıştır.

Turnuvamızı üçüncü olarak tamamlayan Osmaniye Barosu Spor'a kupasına Baro Başkanımız Av.İbrahim Halil YAVUZDOĞAN,

Turnuvamızı ikinci olarak tamamlayan Kadirli Avukatlar Spor'a kupasını Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanımız Binbaşı Faruk ÖZDEMİR,

Turnuvamızı Şampiyon olarak tamamlayan Osmaniye Milli Eğitim Spor'a Şampiyonluk Kupasını Osmaniye Cumhuriyet Başsavcımız Ahmet TEKNE takdim etmişlerdir.

Turnuvada en centilmen takım olarak Aslantaş HES Spor seçilmiştir.En Centilmen Takım olarak seçilen Aslantaş HES Spor takım kaptanı Eyyub KOÇ'a Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanımız Binbaşı Faruk ÖZDEMİR, tarafından Plaket takdim edilmiştir.

Turnuva boyunca maçlarda görev alan Hakemlerimiz Bülent ÇENET'e, Enes ALBAYRAK'a, Safter ÇENET’e,Ökkeş SUNGUR’a,Süleyman ŞAHİN’e ve Turnuva Tertip Komisyonu Başkanı Yusuf ALKAYA'ya emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Turnuvamız 04.03.2019 tarihinde 29 takımın katılımı ile başlayıp 04.04.2019 tarihinde oynanan müsabakalar ile son bulmuştur.

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR