284 Görüntülenme
16/03/2021

BAŞSAĞLIĞI

İstanbul 1.Nolu Barosuna mensup meslektaşımız Av.Ersin ARSLAN, 16.03.2021 tarihinde Kocaeli’nin Gebze İlçesinde Haciz işlemleri sırasında borçlunun saldırısına uğrayan genç meslektaşımız yaşamını yitirmiştir. Meslektaşımıza yapılan bu saldırıyı lanetliyoruz ve kınıyoruz.

Avukatların hak ve adaleti arama görevleri yok sayılarak, dosya ve uyuşmazlık ile özdeşleştirilerek, ‘taraf gibi' görüp, sözlü ve fiili saldırılarda bulunulması hiçbir şekilde kabul edilemez.

Meslektaşımıza Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve İstanbul 1.Nolu Barosu nezdinde tüm meslektaşlarımıza ve yargı camiamıza başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Baromuz, her koşul altında avukata yapılan baskı, tehdit ve saldırının karşısında yer alacak, bu anlayış, yaklaşım ve davranışlarla mücadele edecektir.

OSMANİYE BARO BAŞKANLIĞI

ersinarslan

Diğer Haberler
BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

BARO KOMİSYONLARI

Baromuz oluşturduğu alt komisyonlarda; yasal düzenlemelerle ilgili çalışma yapmakta, özellikle demokrasi ve insan hakları adına uygulamada ortaya çıkan aksamalara karşı sorumluluk bilinciyle etkin bir biçimde mücadele vermektedir.

Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR