A GRUBU

B GRUBU

VALİLİK SPOR OSMANİYE CİK-DER SPOR
AVUKAT KATİPLERİ SPOR TEK CHELSA FC SPOR
CEVDETİYE GEM SPOR KADİRLİ AVUKATLAR SPOR
CEZAEVİ JANDARMA SPOR SUNAR ÖZLEM SPOR

C GRUBU

D GRUBU
ZEYTİNDALI JANDARMA SPOR OSMANİYE BELEDİYESİ SPOR
T2 ALL STAR SPOR MİLLİ EĞİTİM ARGE SPOR
GBM SPOR T2 AYYILDIZLAR SPOR
KAPTANLAR SPOR 2 NOLU T TİPİ AFRİN SPOR

E GRUBU

F GRUBU

GENÇLİK SPOR OSMANİYE SGK SPOR
DEFTERDARLIK SPOR İBN-İ SİNA HASTANESİ SPOR
İL MİLLİ EĞİTİM SPOR OSMANİYE CTE SPOR
OSMANİYE BELEDİYE MALİ HİZM. SPOR C TİPİ CEZA İNFAZ SPOR

G GRUBU

H GRUBU
İL TARIM SPOR İŞ - KUR SPOR
KADİRLİ ADLİYESİ SPOR OSMANİYE BAROSU STAJYER SPOR
OSMANİYE BELEDİYESİ BAK.ONAR.SPOR GAZİ M. KEMAL ORTAOKULU SPOR
OSMANİYE ADLİYESİ SPOR
OSMANİYE BAROSU
KURUMLARARASI FUTBOL TURNUVASI 2018
A GRUBU 
MÇ.NO SAHA TARİH SAAT TAKIMLAR
A1 1 28.02.2018 18.00 VALİLİK SPOR 7 - 2 CEZAEVİ JANDARMA S.
A2 1 28.02.2018 19.00 AVUKAT KATİPLERİ S. 3 - 0 CEVDETİYE GEM S.
A3 3 06.03.2018 18.00 VALİLİK SPOR 3 - 0 CEVDETİYE GEM S.
A4 4 06.03.2018 18.00 CEZAEVİ JANDARMA S. 2 - 6 AVUKAT KATİPLERİ S.
A5 2 14.03.2018 18.00 VALİLİK SPOR 6 - 2 AVUKAT KATİPLERİ S.
A6 2 14.03.2018 19.00 CEVDETİYE GEM S. 0 - 3 CEZAEVİ JANDARMA S.
B GRUBU 
MÇ.NO SAHA TARİH SAAT TAKIMLAR
B1 2 28.02.2018 18.00 OSMANİYE CİK-DER S. 4 - 4 SUNAR ÖZLEM SPOR
B2 2 28.02.2018 19.00 TEK CHELSA FC SPOR 5 - 6 KADİRLİ AVUKATLAR
B3 4 06.03.2018 19.00 OSMANİYE CİK-DER S. 3 - 8 KADİRLİ AVUKATLAR
B4 1 06.03.2018 18.00 SUNAR ÖZLEM SPOR 4 - 6 TEK CHELSA FC SPOR
B5 1 14.03.2018 18.00 OSMANİYE CİK-DER S. 0 - 6 TEK CHELSA FC SPOR
B6 1 14.03.2018 19.00 KADİRLİ AVUKATLAR 3 - 0 SUNAR ÖZLEM SPOR
C GRUBU 
MÇ.NO SAHA TARİH SAAT TAKIMLAR
C1 1 01.03.2018 18.00 ZEYTİNDALI JANDARMA S. 2 - 0 KAPTANLAR SPOR
C2 1 01.03.2018 19.00 T2 ALL STAR SPOR 2 - 8 GBM SPOR
C3 2 07.03.2018 18.00 ZEYTİNDALI JANDARMA S. 0 - 2 GBM SPOR
C4 2 07.03.2018 19.00 KAPTANLAR SPOR 2 - 4 T2 ALL STAR SPOR
C5 1 15.03.2018 18.00 ZEYTİNDALI JANDARMA S. 1 - 3 T2 ALL STAR SPOR
C6 1 15.03.2018 19.00 GBM SPOR 13 - 2 KAPTANLAR SPOR
D GRUBU 
MÇ.NO SAHA TARİH SAAT TAKIMLAR
D1 2 05.03.2018 19.00 OSMANİYE BELEDİYE S. 3 - 7 2 NOLU T TİPİ AFRİN S.
D2 3 05.03.2018 19.00 MİLLİ EĞİTİM ARGE S. 1 - 3 T2 AYYILDIZLAR S.
D3 1 12.03.2018 18.00 OSMANİYE BELEDİYE S. 4 - 6 T2 AYYILDIZLAR S.
D4 2 12.03.2018 19.00 2 NOLU T TİPİ AFRİN S. 1 - 3 MİLLİ EĞİTİM ARGE S.
D5 4 20.03.2018 18.00 OSMANİYE BELEDİYE S. 2 - 10 MİLLİ EĞİTİM ARGE S.
D6 4 20.03.2018 19.00 T2 AYYILDIZLAR S. 4 - 6 2 NOLU T TİPİ AFRİN S.
E GRUBU 
MÇ.NO SAHA TARİH SAAT TAKIMLAR
E1 2 06.03.2018 18.00 GENÇLİK SPOR 4 - 2 OSM.BLD.MALİ HİZMETLER 
E2 1 08.03.2018 18.00 DEFTERDARLIK SPOR 2 - 3 İL MİLLİ EĞİTİM SPOR
E3 1 13.03.2018 18.00 GENÇLİK SPOR 3 - 8 İL MİLLİ EĞİTİM SPOR
E4 2 13.03.2018 18.00 OSM.BLD.MALİ HİZMETLER  2 - 1 DEFTERDARLIK SPOR
E5 1 21.03.2018 19.00 GENÇLİK SPOR 8 - 2 DEFTERDARLIK SPOR
E6 1 21.03.2018 18.00 İL MİLLİ EĞİTİM SPOR 6 - 1 OSM.BLD.MALİ HİZMETLER 
F GRUBU 
MÇ.NO SAHA TARİH SAAT TAKIMLAR
F1 2 01.03.2018 18.00 OSMANİYE SGK SPOR 3 - 3 C TİPİ CEZA İNFAZ SPOR
F2 2 01.03.2018 19.00 İBN-İ SİNA HAST.SPOR 0 - 2 OSMANİYE CTE SPOR
F3 1 07.03.2018 18.00 OSMANİYE SGK SPOR 1 - 1 OSMANİYE CTE SPOR
F4 1 07.03.2018 19.00 C TİPİ CEZA İNFAZ SPOR 1 - 9 İBN-İ SİNA HAST.SPOR
F5 2 15.03.2018 18.00 OSMANİYE SGK SPOR 3 - 6 İBN-İ SİNA HAST.SPOR
F6 2 15.03.2018 19.00 OSMANİYE CTE SPOR 4 - 3 C TİPİ CEZA İNFAZ SPOR
G GRUBU 
MÇ.NO SAHA TARİH SAAT TAKIMLAR
G1 1 02.03.2018 18.00 İL TARIM SPOR 7 - 1 OSMANİYE ADLİYE SPOR
G2 3 02.03.2018 19.00 KADİRLİ ADLİYESİ SPOR 2 - 5 OSM.BLD.BAKIM ONARIM S.
G3 2 08.03.2018 18.00 İL TARIM SPOR 1 - 3 OSM.BLD.BAKIM ONARIM S.
G4 2 08.03.2018 19.00 OSMANİYE ADLİYE SPOR 4 - 5 KADİRLİ ADLİYESİ SPOR
G5 2 19.03.2018 19.00 İL TARIM SPOR 13 - 4 KADİRLİ ADLİYESİ SPOR
G10 1 19.03.2018 18.00 OSM.BLD.BAKIM ONARIM S. 8 - 6 OSMANİYE ADLİYE SPOR
H GRUBU 
MÇ.NO SAHA TARİH SAAT TAKIMLAR
G1 1 05.03.2018 18.00 İŞ-KUR SPOR 4 - 0 OSMANİYE BSTM SPOR
G2 2 05.03.2018 18.00 OSM. BAROSU STAJYER S. 0 - 7 G.M.KEMAL ORTAOKULU
G3 3 12.03.2018 18.00 İŞ-KUR SPOR 2 - 4 G.M.KEMAL ORTAOKULU
G4 3 12.03.2018 19.00 OSMANİYE BSTM SPOR 1 - 4 OSM. BAROSU STAJYER S.
G5 2 21.03.2018 18.00 İŞ-KUR SPOR 4 - 5 OSM. BAROSU STAJYER S.
G10 2 21.03.2018 19.00 G.M.KEMAL ORTAOKULU 12 - 1 OSMANİYE BSTM SPOR

16 TAKIM ELEME MAÇLARI

MAÇ NO SAHA TARİH SAAT TAKIMLAR MAÇ SONUCU
E1 1 26.03.2018 18.00 VALİLİK SPOR - OSMANİYE BAROSU STAJYER SPOR
E2 2 26.03.2018 19.00 KADİRLİ AVUKATLAR SPOR - İL TARIM SPOR
E3 2 26.03.2018 18.00 GBM SPOR - İBN-İ SİNA HASTANESİ SPOR 
E4 3 26.03.2018 19.00 MİLLİ EĞİTİM ARGE SPOR - GENÇLİK SPOR
E5 1 27.03.2018 18.00 İL MİLLİ EĞİTİM SPOR - T 2 AFRİN SPOR
E6 2 27.03.2018 19.00 OSMANİYE CTE SPOR - T 2 ALL STAR SPOR 
E7 4 27.03.2018 18.00 OSM.BEL.BAK.ONA.SPOR- TEK CHELSA FC SPOR
E8 4 27.03.2018 19.00 GAZİ M.KEMAL ORTAOKULU SPOR - AVUKAT KATİPLERİ SPOR

ÇEYREK FİNAL

MAÇ NO SAHA TARİH SAAT TAKIMLAR MAÇ SONUCU
Ç1
Ç2
Ç3
Ç4

YARI FİNAL VE FİNALLER

MAÇ NO SAHA TARİH SAAT TAKIMLAR MAÇ TÜRÜ MAÇ SONUCU
Y1
Y2
3-4
FİNAL

BAROMUZ

Osmaniye Barosu, tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Baromuzun kuruluş tarihi 12.03.1997'dir. İlk Kurucu Başkanımız Av.Ünsal KÖKTEN' dir.

BARO KOMİSYONLARI

Baromuz oluşturduğu alt komisyonlarda; yasal düzenlemelerle ilgili çalışma yapmakta, özellikle demokrasi ve insan hakları adına uygulamada ortaya çıkan aksamalara karşı sorumluluk bilinciyle etkin bir biçimde mücadele vermektedir.

Avukat Arama
Baromuza kayıtlı Avukatlarımız:
Osmaniye Barosu
UYUMLU MOBİL CİHAZLAR